Sponsorlu Bağlantılar

Skype grup konuşma limiti

71 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Skype grup konuşma üst limiti nedir, kaç kişiyle sınırlıdır? Bununla ilgili son zamanlarda gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Evlere kapandığımız şu aylarda dersleri, toplantıları artık sanal ortamlarda konferans görüşmeler ile götürmekteyiz.

Bunlara aracılık eden programların başında Zoom başta olmak üzere Goto Meeting, Hangouts, Free Conference ve Skype gelmektedir.

Bu uygulamalar arasında benimde çok kullandığımız Skype de grup ekleme sayısı, konferansa katılma sayısının kaç kişiyle sınırlı olduğu da akıllara gelmektedir.

Bizimde bu konu başlığında olduğu gibi kaç kişi ile aynı anda sohbet edilir, kaç kişi eklenebilir? Ücretsiz olarak hizmet verilen bu programda grup konuşma sayısını hemen açıklayalım.

SKYPE GRUP KONUŞMASI KAÇ KİŞİ

Bir anda, aynı anda sohbet etmek için eklenecek kişi sayısı 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu sayı zamanla yeni gelecek güncellemek ile artırılma olanı vardır.

Son zamanda artan talepler nedeniyle birçok yazılım firması destek olma amaçlı olarak bu zorlu süreci atlatmak amaçlı olarak kullanıcı sayısını artırmaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

Bu programların güvenliği de oldukça önemlidir. Bu yazıyı hazırladığımız sırada Zoom da yaşanan kişisel verilerin çalınması nedeniyle 4 bin 552 öğretmenin kişisel bilgilerinin çalındığı haberinin geldiği böylece bir kere daha kullanılan programların ne kadar güvenilir olduğu ortaya çıkmaktadır.

TAVSİYE YAZI; Skype yardım ve destek Hattı

Kendini Geliştir Geleceği Değiştir adlı projeye katılan katılımcı öğretmenlerin kişisel bilgileri hacklenerek bilgileri çalındığı haberler arasında çıkmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın