Sponsorlu Bağlantılar

Skype gece modu nasıl kullanılır?

368 views
Sponsorlu Bağlantılar

Anlık mesajlaşma uygulaması Skype’de yeni bir özelliği bu yazımızda anlatmaya çalışarak bu uygulamanın nasıl kullanılacağına dair bilgiler vereceğiz.

Bu özelliğimiz Skype gece modu özelliği, geceleyin karanlık bir ortamda mesajlaşmalarda arka planda fazla ışığın gözünü yormamasını amaçlamak amacıyla düşünülen bu karanlık mod da sizde mesajlaşmalarınız da kullanabilirsiniz.

Bizim de bu konumuzda Skype karanlık modu olarak anlatmaya çalışacağımız özellikte aşağıda yönergeleri takip ederek sizde gece modu sizde kullanabilirsiniz.

GECE MODU SKYPE NASIL KULLANILIR?

  • Ayarlar
  • Genel Sekmesi
  • Tema

Tema ayarlarından beğendiğiniz Açık / Koyu modlardan birini seçerek gece modu diğer adıyla karanlık modu tercih edebilirsiniz.

KULLANICILAR GECE MODU NEDEN TERCİH EDERLER?

Daha önceki konularımızda gece modu, sinema modu ya da karanlık modu konularında bir çok konu hakkında makalemiz olmuştu burada gece modu neden kullanılır? Konusunda kısa bir açıklama yaparak siz kullanıcılarımızı da bilgilendireceğiz.

Tavsiye Yazı; Twitter Gece Modu Nasıl Kullanılır?

telefonun veya arka plan ışıkları insan gözünü yormaya başlar böylece insanların çok fazla dikkatini de dağıtacağı için günümüzde kullanılan çoğu sosyal ağlar Twitter, Skype, WhatsApp ve diğer uygulamalarda artık gece modu kullanımına geçmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın