Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Gece Modu Özelliği Nasıl Kullanılır ?

508 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yakın zamanda Twitter , Android işletim sistemleri için Gece Modunight mode ) özelliğini duyurdu. Gece Modu özelliğinde Düşük ışıklı alanlarda gözün fazla yorulmasını engellemek için gece modu özelliğini getirdi.

Geceleri gözleri fazla yormadan Twitter kullanıcıların rahatlıkla dolaşabileceği bir imkan sağlamak için gece modu özelliği oldukça kullanışlı olacaktır.

twitter gece modu özelliği

Şuan Android işletim sistemli akıllı telefonla kullanabilir durumda olan özellik yeni gelecek güncellemeler ile ios işletim sistemli iphone veya diğer ürünlerde kullanılma sunulacaktır.

Gece Modu kullanabilmek için Sol üst köşede profil kısmından aktif edebiliyorsunuz. Böylece gözlerinizi yormadan ve ağrımadan gezintiyi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Arama Tags & Etiket ;

twitter gece modu özelliği , twitter night mode , twitter gece modu özelliği nasıl aktif edilir , gece modu özelliğini kullanma , twitter night mode iphone

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın