Sponsorlu Bağlantılar

instagram sponsorlu hikayelerde whatsapp sohbet penceresi açma

613 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere sponsorlu reklamlar da instagram hikayesinde whatsapp sohbet penceresi nasıl açılır? Bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Daha önce siz takipçilerimize instagram sponsorlu reklam verme konusunda nasıl verilir şeklinde anlatımımız olmuştu. Bunun yanında diğer konularımızda da whatsapp sohbet penceresi açma konusunda telefon numarasını kayıt etmeden instagram profiline whatsapp linki ekleme konusunda da yardım amaçlı olarak yazılarımız olmuştu.

Bu konu başlığımızda yukarıda bahsettiğimiz iki konumuzun birleşmesi sonucu olarak sizlere bu işlem hakkında destek vermeye çalışacağız.

Whatsapp her geçen gün kendini geliştirmeye ve yeni özellikler katmaya devam etmektedir. Bu yeni özelliklerden yenileri web.whatsapp.com olarak bilgisayarda whatsapp kullanımı ve mağazalar, büyük instagram sayfalarının sıklıkla kullandığı bir özellik olarak telefon numarasını kayıt etmeden direk olarak sohbet penceresi açabileceğiniz bağlantı linki eklemektir.

Bizimde instagram da takip ettiğimiz reklam modellerinde instagram sponsorlu hikâyeler de hızlı erişim, iletişim için kullandıkları whatsapp bağlantı link adresi eklemek suretiyle kullanıcıya daha hızlı erişim sağlamak olmaktadır.

Bu kullanıcıların dikkatini çekmiş olmalı ki bize sorularla bu işlemin nasıl yapıldığı olmuştur. Bizde bu makalemizde pratik olarak hemen nasıl olduğunu sizlere bahsedeceğiz.

İNSTAGRAM SPONSORLU REKLAMLARA WHATSAPP PENCERESİ AÇMA

Bu işlem için instagram hikayesine whatsapp link eklemek ve bunu sponsorlu reklamlar da görünmesini istiyorsanız ilk önce sponsorlu reklam oluşturmanız gerekecektir. Bazı takipçisi fazla onaylanmış sayfalarda bu reklam modeline gerek yok saten hikayeye link ekleme özelliği bunlarda açık durumdadır.

Yukarıda iki farklı yöntemle whatsapp sohbet penceresi açma için yöntemden birini deneyebilirsiniz. Bundan sonraki adım saten oldukça kolaydır.

Sizde instagram hikayenize link eklemek istiyorsanız yukarıda durumu gözden geçirerek inceleyiniz gerekli durumda sayfamızın altında yorumlar kısmından sorularınız bizimle paylaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim link ekleme bunun için önceden sizlere verdiğimiz konumuzda da bahsi geçen whatsapp bağlantı linki için;

Bu linkten de ayrıca inceleyebilirsiniz https://ademocut.com/instagram-profilde-whatsapp-sohbet-penceresi-acma/

Link Adresi; “https://api.whatsapp.com/send?phone=90542265xxxx

Yukarıda link adresini “ tırnak işareti olmadan ve kırmızı yere telefon numaranızı 90 ile başlayacak şekilde yazarak tamamını kopyalayın.

Bu link adresini instagram hikayesinde link ekleme kısmına yapıştırın. Ya da instagram sponsorlu reklamlarda bağlantı link adresine eklemek suretiyle reklam gösterim sırasında kullanıcıların irtibata geçmesi için kullanabilirsiniz.

Hepsi bu kadar böylece instagram hikayesinde sizinle irtibata geçmesini istediğiniz kullanıcılar telefon numaranızı bilmeden { bu linki açtığında ortaya çıkıyor } kolaylıkla haberleşmeye, konuşmaya ve böylece sipariş toplamaya yaramaktadır.

Bu konumuzda instagram hikayelerine whatsapp sohbet penceresi ekleme işleminin nasıl yapıldığı konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız veya diğer instagram sorun, hatalarınız için instagram yardım hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram sponsorlu hikayelerde whatsapp sohbet penceresi açma (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem Hocam Selam,

    Business üzerinden whatshapp mesaj reklamı veriyorum. Reklamda “mesaj gönder linkine tıklayınca facebbok ta açılıyor fakat instagramda açılmıyor. Yani reklam linkine tıklayınca google plan whatshap yükleme ekranı açılıyor sonrasında (yüklü olan whatshapp uygulaması) aç deyince whatshapp ana ekranına getiriyor. Yani işletme hesabının içine bağlanmıyor. Sayfama whatshapp ve ınstagram entegre edildi hiçbir eksik yok. Acaba Instagram platformunda neden çalışmıyor olabilir?

    Teşekkürler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın