Sponsorlu Bağlantılar

Silinen telefon numaraları geri getirme

14.046 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda telefon rehberinde kayıtlı kişi numaraları silinirse geri getiril mi? Silinmiş numaraları geri getirme konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Telefonun sim kartında kayıtlı kişiler eğer silinirse maalesef geri getirmek pek mümkün olmamaktadır. Fakat kişiler telefon hafızasında kayıtlı ve buradan silinmişse bununla ilgili bir kurtarma işlemi gerçekleştirme imkanı mevcuttur.

sim karttan silinen numarayı geri getirme eğer kullandığınız telefon android işletim sistemi ise şu yollarda silinmiş numaraları geri getirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eski telefonlarda bu işlem pek olmamakla beraber yeni nesil akıllı telefonlarda kayıp olmuş numarayı geri kurtarma için ;

Android silinmiş numaraları geri getirme

  • Android telefonu kullanabilmek için saten bir gmail hesabınız olması gerekiyor.
  • Google Play hesabınızla Gmail hesabınıza giriş yapınız.
  • Rehber
  • Daha Fazla > Kişileri Geri Yükle
  • Diğer
  • Kişileri Geri Yükle

Kişi listesini son 30 gün içindeki duruma geri yükleyebilirsiniz. Bu şekilde sildiğiniz kişileri kurtarabilir. Yaptığınız içe aktarma veya birleştirme işlemini geri alabilirsiniz.

Yukarıda adımlarla sim kart’dan silinmiş kişileri değil de android telefon rehberinden silinmiş kişileri geri yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İphone silinmiş numaralar nasıl geri getirilir?

Bunun için eğer silinen telefon numarası geri getirilecekse telefondan silinen numaralar doğrudan da icloud üzerinden silinmektedir eğer internet bağlantısı varsa ve yedekleme de “kişiler” açıksa bunun için kontrol ediniz.

Ayarlar > Apple Kimliği, iCloud, iTunes ve Store > iCloud > Kişiler bu ayar kapalı ise açık duruma getiriyorsunuz ve açılacak pencereden “İphone’umda Tut > Birleştir ayarı ile telefonda olmayan numaraları geri yüklemesini yapabilirsiniz.

Bu işlem ile silinmiş telefon numaraları nasıl geri getirilir? Bununla ilgili hazırladığımız bu konular sizlere yardımcı olacaktır.

silinen telefon numarasını geri getirme

Bununla birlikte telefonu bilgisayarınız ile senkronize ediyorsanız Outlook yüklü ise bilgisayarda Outlook kişiler üzerinden telefon numaralarını bulabilirsiniz. Ayrıca Android telefon numaraları zaman zaman rehber yedeğini .vcf uzantılı olarak kayıt edebilirsiniz. Bilgisayarınızda saklamasını yapabilirsiniz.

Android rehber yedekleme nasıl yapılır?

Yukarıda konumuzu ayrıca okuyarak rehber yedekleme nasıl yapılır? bununla ilgili sizlere bu kısımdan destek verebiliriz. Sizin de bu konuda sorularınız farklı çözüm yolunuz varsa yorumlar kısmından bırakabilirsiniz.

Arama Tags & Etiketler ;

silinen numaraları geri getirme iphone, silinen numaraları geri getirme android, iphone rehber kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın