Sponsorlu Bağlantılar

Server 2008 ile VPN Bağlantısı Nasıl Yapılır?

713 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda vpn bağlantısı nasıl yapılır? bunu sizlere anlatmaya çalışacağım. Server üzerinde vpn bağlantı bizim normal sitelere girdiğiniz vpn siteleri bir bağlantı oluşturmadığını belirtelim. Windows Server Vpn Bağlantı konusunda sizlere hazırladığım video ile vpn nasıl yapılır? bunu hemen anlatmaya geçelim.
vpn

VPN BAĞLANTI NEDİR ? 

Sanal özel ağlar (VPN), özel veya Internet gibi ortak ağlar üzerindeki noktadan noktaya bağlantı kurmaya sağlamaktadır. herkesin erişimine açık olan ortak ağı yani interneti kullanarak özel ağa bağlanarak güvenli veri transferi gerçekleştirme ve internette özgürce gezinme imkanı sunmaktadır.

 

 

virtual private network anlatımını video olarak yaptık, Windows Server 2008 ve diğer işletim sistemlerinde yapılışı aynıdır fakat yeni gelen özellikler ile menü yerleri değişebilir. 

Arama Tags ;

vpn bağlantısı nasıl yapılır? vpn yapma, vpn bağlantı server, Windows 10 vpn, Windows Server Vpn Bağlantı ayarı , vpn yapılandırması

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın