Sponsorlu Bağlantılar

Seo smart links { nofollow etiket } eklentisi

970 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlere nofollow etiketi ekleme eklentisi konusunda bilgi vereceğiz. Bu eklentide yazılarınızda bencil davranıyor ve yazı içinde link çıkışlarını nofollow etiketi ile dışarı link çıkışlara nofollow etiketi vererek farklı pencereden açılmasını sağlamaktadır.

Daha önceden nofollow etiketi nedir, ne işe yarar konularında bilgi vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda sahip olduğunuz blog sayfasında, sitenizde çıkan linkleri topluca tek seferde nasıl nofollow etiketi ekleniyor bunu anlayacağız.

NOFOLLOW FOR EXTERNAL LİNK

Worpdpress kısa adıyla wp de yazılarınıza dofollow ve nofollow etileti kullanımı vermiştik. Sitenizde ekleyeceğiniz bu eklenti sayesinde link çıkışları ayrı sayfada açılmasını ve nofollow tags kullanarak açılarak sitenizin otoritesini paylaşmamış olacaksınız.

Bu eklentiyi indirmek için “https://wordpress.org/plugins/nofollow-for-external-link/ adresi üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

Bu eklentiyi sitenize kurduğunuzda tüm dış linklere otomatik olarak nofollow etiketi eklenmiş olacaktır.

NOFOLLOW ETİKETİ NEDİR?

Arama motorlarının websitenizde dışarıya verdiği linkleri takip etmesini engelleyen etiketlerdir. SEO için önemlidir. Güvenli olmayan linklerin takibini engellemek için kullanılmaktadır. Etiketlediğiniz linkler sitenizden çıktığı halde sizin sitenizin otoritesini, rank değerini diğer çıkış olan site ile bağlaşmayacağı için seo için önemli ve sık kullanılan bir html koddur.

ÜCRETLİ WORDPRESS KURULUMU

Bu konumuzda nofollow eklentisi konusunda sizlere çok kullanılan eklentilerden biri olan nofollow for external link plugins tanıtmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın