Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram toplu fotoğraf // video indirme

1.000 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram kullanıcıları için toplu resim indirme işleminin nasıl yapılacağını sizler bu yazımızda anlatacağız. Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında yerini almış resim ve video paylaşma platformunda paylaştığınız görsel medya ürünlerini sonrasında bilgisayara indirmek isteyebilirsiniz.

Daha önceki konumuzda instagram yedeğini alma, arşivleme konusunda bahsettiğimiz gibi elinizin altında bir yedeğinin olması önemlidir. Fakat profili açık kullanıcının bir instagram sayfasında paylaşın resimler pc’ye indirmeyi düşünebilirsiniz.

Burada instagram resimlerini bilgisayara indirme işlemin nasıl yapılacağına dair toplu nasıl indirilir konusunda sizlere merak eden kullanıcılar için açıklamasını yapacağız.

İNSTAGRAM RESİMLERİNİ BİLGİSAYARA İNDİRME

İnstagram fotoğraf indirme konusunda üçüncü parti bir site kullanacağınız. Burada önemli olan şey resimlerini indireceğiniz hesapların görünür, açık olmasıdır. Gizli hesaplardan fotoğraf indiremezsiniz. Şimdi instagram resimleri indirme işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi verelim.

İndirmek için kullanacağımız web site “https://instavideosdownloader.com/” adresini masaüstü bilgisayardan açalım.

Bu siteyi açıyoruz ve burada “Enter Instagram Video Url here” yazan yere instagram kullanıcısının link adresini yazıyoruz. Örnek olarak https://www.instagram.com/admocut/ benim kullanımı hesabımda olduğu gibi bu link adresini buraya yapıştırıyoruz.

Burada ayrını indirebileceğiniz IGTV, Video, Stories ve Fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Böylece Pc’ye instagram resimleri indirme işlemlerini bu şekilde indirerek arşivleme yapabilirsiniz.

Buradan instagram da yüklü IGTV videoları indirmek, instagram hikâye indirmek, instagram öne çıkan hikayeleri indirmek için kullanabileceğiniz birebir bir uygulama olarak kullanabilirsiniz.

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi instagram da kullanıcının hangi görsel medyayı indirmek istiyorsanız onu açarak bilgisayara instagram videolarını indirmek için kullanabilirsiniz.

İNSTAGRAM HİKAYESİNE ÇOKLU RESİM EKLEME

Bu konumuzda instagram fotoğraf indirme pc ye programsız nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın