Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S10 format atma nasıl yapılır

16 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy S10 format atma hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Yazımıza başlamadan önce önemli birkaç bilgi hakkında durup daha sonra Samsung Galaxy S10 sıfırlama işlemini anlatacağız.

Virüs, donma, takılmalar, yavaşlama, teknik servis, garanti süreci öncesi ve ikinci el satışları öncesinde telefon, bilgisayar gibi işletim sistemine sahip cihazların içi silinip, temizlenmektedir.

 Samsung Galaxy S10 formatlama de bunlardan biridir. İçinde tüm verileri temizlemeden önce cihazların mutlaka cihazın yedeğini alınız.

Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar, diğer önemli verilerin mutlaka bir yedeğini elinizde bulundurunuz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Samsung Galaxy S10 hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemesini aldıktan sonra telefonun şarj seviyesinin %50 seviyesinin altında olmadığından da emin olun ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı formatlayın.

Şimdi Samsung Galaxy S10 silme işlemi için iki farklı yöntemle bu işin nasıl yapılacağına dair bilgi verelim.

SAMSUNG GALAXY S10 NASIL SIFIRLANIR

Android tabanlı işletim sistemli cihazlarda telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak ve telefonun fiziksel tuşlarını kullanarak cihaza format atacağız.

Telefonun içinde bulunan menü yardımı ile cihazın içinde tüm bilgileri silelim. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına sıfırla > telefonu sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içinde tüm verileri silinmektedir.

SAMSUNG GALAXY S10 NASIL FORMAT ATILIR

Samsung Galaxy S10 fabrika ayarına geri almak için telefonda kullandığımız güç tuşu ve sesi açma tuşu birlikte kullanacağız.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun üzerinde sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun ve ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • Recovery ( Kurtarma Modu )
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

TAVSİYE VİDEO;

Yukarı verdiğimiz adımları telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşu ile birlikte kullanarak menülere gelerek kullanabilirsiniz. Böylece Samsung Galaxy S10 fabrika ayarına geri alma işlemi için kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda Samsung Galaxy S10 eski ayarlara geri döndürme işlemin nasıl gerçekleştirmek için kullanılan yöntemleri anlattık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu tutulamaz. Konu hakkında sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın