Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy J4 Core format atma nasıl yapılır

22 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung Galaxy J4 Core format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli bilgi üzerinde durup ardından Samsung Galaxy J4 Core sıfırlama işlemini anlatacağız.

Virüs, donma, takılmalar, yavaşlama, teknik servis öncesi ve ikinci el satışları öncesinde telefon, bilgisayar gibi işletim sistemine sahip cihazların içi silinmektedir. Samsung Galaxy J4 Core formatlama öncesi de bunlardan biridir. İçinde tüm verileri temizlemeden önce cihazların mutlaka yedeğini alınız.

Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar, diğer önemli verilerin mutlaka bir yedeğini elinizde bulundurunuz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Samsung Galaxy J4 Core hard reset atma işlemi öncesinde yedeğini aldıktan sonra telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olun ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

Şimdi Samsung Galaxy J4 Core silme işlemi için iki farklı yöntemle bu işin nasıl yapılacağına dair bilgi verelim.

SAMSUNG GALAXY J4 CORE NASIL SIFIRLANIR

Android tabanlı işletim sistemli cihazlarda telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak ve telefonun fiziksel tuşlarını kullanarak cihaza format atacağız.

Telefonun içinde bulunan menü yardımı ile cihazın içinde tüm bilgileri silelim. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına sıfırla > telefonu sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içinde tüm verileri silinmektedir.

SAMSUNG GALAXY J4 CORE NASIL FORMAT ATILIR

Samsung Galaxy J4 Core fabrika ayarına geri almak için telefonda kullandığımız güç tuşu ve sesi açma tuşu birlikte kullanacağız.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun üzerinde sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun ve ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • Recovery ( Kurtarma Modu )
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşu ile birlikte kullanarak menülere gelerek kullanabilirsiniz. Böylece Samsung Galaxy J4 Core fabrika ayarına geri alma işlemi için kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Samsung Galaxy J4 Core eski ayarlara geri döndürme işlemini gerçekleştirmek için kullanılan yöntemleri anlattık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Konu hakkında sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın