Mobil

Casper Via S7 format nasıl atılır

Casper Via S7 format nasıl atılır

Merhabalar, bu yazımızda Casper Via S7 formatlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli nokta üzerinde durduktan sonra Casper Via S7 format atma işleminin nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi vereceğiz.

Casper Via S7 ve diğer cihazlara genellikle virüsler, donma, takılma, ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde cihazlar sıfırlanmaktadır. Casper Via S7 sıfırlama öncesinde fotoğraflar, video, notlar ve tablet rehberinizin mutlaka bir yedeğini almayı ihmal etmeyin.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Casper Via S7 hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemeyi yaptıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olun veya gerektiğinde şarja takılı olarak silme işlemini gerçekleştiriniz.

CASPER VİA S7 NASIL FORMAT ATILIR

Casper Via S7 hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem tabletun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı eski ilk gün gibi fabrika ayarına geri almak olacaktır.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > sıfırla bu adımlarla cihazınızı başarılı bir şekilde fabrika ayarına döndürebilirsiniz. Böylece ilk gün gibi tüm datalar, veriler silinmiş tertemiz olacaktır.

CASPER VİA S7 NASIL SIFIRLANIR

Casper Via S7 fabrika ayarına sıfırlama işlemi için tabletin üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanacağız. Sırasıyla aşağıda adımları gerçekleştirerek adımları takip edelim.

  • Tableti kapatın
  • Tablet üzerinde sesi açma + güç tuşuna birlikte basın
  • Recovery
  • Wipe data all / factory reset
  • Reboot system now

Yukarıda adımlarla Casper Via S7 fabrika ayarına döndürme işlemini başarıyla gerçekleştireceksiniz. Burada telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşları yardımıyla bu menülerin üzerine gelebilir ve seçebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlem sırasınca telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Bu konumuzda Casper Via S7 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.KOD: 2021-2022-2023-2024

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL