Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A8s format atma nasıl yapılır

25 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung Galaxy A8s format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Samsung Galaxy A8s sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç önemli püf noktası verdikten sonra asıl konumuza geçeceğiz.

Samsung Galaxy A8s formatlamak için genel olarak virüsler, takılma, donma, yavaşlama, ikinci el satışları veya teknik servis öncesinde cihazların içi sıfırlanmaktadır. Cihaz sıfırlanmadan önce tüm yedeklemelerini yapmayı unutmayın.

Telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve diğer önemli verilerinizi mutlaka yedekleyin. Android telefon rehberi nasıl yedeklenir konusunu  ayrıca inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A8s tableti yedeklemesini yaptıktan sonra şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz gerektiğinde elektrik şarjına takılı olarak cihazımızı sıfırlayalım.

Samsung Galaxy A8s NASIL FORMAT ATILIR

Cihazın içinde tüm bilgileri silmek, temizlemek ve eski ilk gün gibi ayara geri almak için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz.

Tabletin içindeki menüleri kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına silme > Tüm Verileri Sil bu adımlarla cihazınızı eski ayarına geri alabilirsiniz.

Yukarıda adımlarla Samsung Galaxy A8s fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Böylece tüm verileri temizlemiş olacağız.

Samsung Galaxy A8s NASIL SIFIRLANIR

Samsung Galaxy A8s fabrika ayarına döndürme işlemini birde cihazın üzerinde tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

  • Cihazı kapatınız
  • Cihazın sesini açma + güç tuşu birlikte basıyoruz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basmayı bırakın
  • Kurtarma Modu ( Recovery )
  • Wipe data all / Factory Reset
  • Reboot System Now

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda menüleri cihazın sesini kısma tuşu ve güç tuşu ile birlikte gelebilirsiniz. Böylece Samsung Galaxy A8s silme işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Bu konumuzda Samsung Galaxy A8s nasıl sıfırlanır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için bizimle sorunlarınızı yorumlardan bırakabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Samsung Galaxy A8s format atma nasıl yapılır (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Aslında ben bir blog başlangıcıyım. Sadece daha fazla insanın blogumu ziyaret etmesini ve beni popüler bir blog yapmasını istiyorum. Yazma yeteneğim var ve yazma becerisinin bir zorunluluk olduğunu biliyorum. Peki blogumu daha popüler hale getirmenin başka bir yolu var mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın