Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy Tab S3 format atma nasıl yapılır

23 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy Tab S3 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Samsung Galaxy Tab S3 sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç önemli bilgi verdikten sonra asıl konumuz olan format atma işlemini anlatacağız.

Bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlara genel olarak virüslerin bulaşması donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır. Samsung Galaxy Tab S3 formatlama öncesinde cihazın içinde tüm verilerin yedeğinin alınmasına önem veriniz. Telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve diğer önemli verilerinizin mutlaka yedeklenmesini sağlayınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Samsung Galaxy Tab S3 hard reset atma öncesinde yedeklemelerinizi yaptıktan cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

SAMSUNG GALAXY TAB S3 NASIL FORMAT ATILIR

Samsung Galaxy Tab S3 silmek için iki farklı yöntem kullanacağız. İlk adım cihazın içinde bulunan menüleri kullanarak formatlama yapacağız. Daha sonra cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazın içinde tüm verileri sileceğiz.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tüm verileri sil bu adımlarla cihazın içinde tüm verileri temizlemiş oluyoruz. Böylelikle cihazın içinde tüm bilgileri silerek fabrika ayarına geri almayı bu şekilde yapabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY TAB S3 NASIL SIFIRLANIR

Samsung Galaxy Tab S3 fabrika ayarına geri döndürmek için cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanacağız.

  • Telefonu kapalı konuma getirin
  • Sesi Açma Tuşu + Güç Tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery Modu
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot Systm Now

Yukarıda menüleri kullanarak cihazı eşli ilk gün gibi eski ayarına geri alabiliriz. Bu menüleri seçebilmek için telefonun sesini kısma tuşu ve güç düğmesini kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Cihazı silmek, formatlama sırasında üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın