Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A51 ekran görüntüsü alma

1.166 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung Galaxy A51 ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Güney Kore teknoloji devi Samsung tarafından yeni duyurulan amiral gemisinden Samsung Galaxy A51 model cihazlarda özellikleri yeni duyurulmaya başlandığı şu günlerde bizlerde Samsung Galaxy A51 ekranın resmi nasıl çekilir bunun üzerinde duracağız.

Telefonda sörf yaparken instagram, facebook veya diğer sosyal ağlardan, haber sitelerinde gezerken dikkatinizi çeken herhangi bir konuyu tekrar incelemek veya bir başkasının da görmesi için ekranda gördüğünüz şeylerin resmini almak isteyebilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY A51 EKRAN RESMİ NASIL ALINIR

Telefonda beğendiğiniz görüntünün resmini çekmek için ekrana uyacak şekilde ayarlayın ve telefonun “sesini kısma + güç düğmesi” birlikte basınız.

Biraz bekledikten sonra deklanşör sesi duyacaksınız. O zaman ekranın resmini çekme işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Ekranın resmini çektikten sonra bu görüntü telefonun galerisine kayıt edilmiş oluyor ve bu alandan ulaşabilirsiniz. Bu alandan düzenleme yaparak tekrar kayıt edebilir veya silebilirsiniz.

Replika telefonlar için bu menülerde farklılık gösterebilir. Orijinal Samsung Galaxy A51 ekran görüntüsünü almak bu kadar basittir.

Ayrıca Samsung Galaxy A51 screenshot işlemini AVUÇ İÇİN KAYDIRMA işlemi ile de ekranın görüntüsünü alabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Fakat bunun için bu ayarları aktif etmek gerekecektir. Ayarlar > Akıllı Yakalama menüsü üzerinden bu özelliği aktif etmek gerekecektir.

Yukarıda iki farklı yöntemle Samsung Galaxy A51 ekran yakalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bununla ilgili olarak sorularınız için sayfanız hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Samsung Galaxy A51 ekran görüntüsü alma (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın