Sponsorlu Bağlantılar

Facebook da sessize alınıp alınmadığınızı anlamak mümkün mü?

126 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlerden gelen ilginç sorulardan biride Facebook da beni sessize alanları öğrenme konusunda olmaktadır. Beni kim sessize aldı? Bunu öğrenme imkânım, şansım var mı? Bu sorular akıllarda hep oluşmaktadır.

Eğer buraya bu soru başlığıyla geldiyseniz büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız diyerek konumuza başlayalım.

Bazı kullanıcılar sizi resimlerinde etiketliğinde bu size bildirim olarak gelmektedir. Bunu isteğe göre duvarınızda görünmesi için izin verebilir veya vermeye bilirsiniz. Bunu öğrenmek saten oldukça kolaydır. Bazı kullanıcılar sizi sessize alarak sizden giden bildirimleri veya paylaştıklarınızı görmeyebilir bunu arkadaşlıktan çıkarma değil de, takipten çıkarma diğer adıyla sessize alma da diyebiliriz.

Eğer bu işlemi yani sizi sessize alanları görme gibi bir şey olması zaten mümkün değildir. Bunun nedeni Facebook ruhuna aykırı olmaktadır. Saten böyle herkes bunu öğrenmiş olsaydı bu özelliği getirmezdi ve arkadaşlar arasında tamamen yanlış anlaşılmaya yol açardı ve arkadaşlık olayının da pek olması mümkün olmayacak gibiydi.

FACEBOOK DA SESSİZE Mİ ALINDIM?

Bunu öğrenmek mümkün mü? Bunu öğrenmek mümkün değil fakat bunu sadece varsayımlardan tahmin etmek mümkün olabilir buda sağlıklı değildir!

Sizi sessize aldığını düşündüğünüz kullanıcıya bir mesaj atınız ve kısa zamanda “görüldü” bildirimi gelmezse sizi sessize almak mümkündür. Fakat bu sağlıklı bir yöntem değildir. Çünkü insanların bir yaşamları var, işi var belki o an için durumu müsait değildir!

TAVSİYE VİDEO;

Bunlar olası nedenler arasındadır. Kısaca internette birçok uygulama dolaşmaktadır bunlara sakın itibar etmeyiniz. Bunlar hesabınızın çalınmasına sebep olabilir. Facebook da seni sessize alanları görme ile ilgili bir olay mümkün değildir.

Facebook sessiz hesaplar konusunda deneyimlerinizi bizimle yorumlar sayfasından paylaşarak diğer kullanıcılara destek verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın