Sponsorlu Bağlantılar

Sabit Disk ( Harddisk ) Logo’su Nasıl Değişir?

3.989 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığımız Sabit Diskin Logo’su yani iconu nasıl Değişir Bunun hakkında siz ademocut.com takipçilerine ipuçları vermeye devam ediyorum. Takipçilerimiz tarafından gönderilen sorulardan biride H.D.D partition baktığımızda biraz görsellik olsun ve kendimize göre icon nasıl yapabiliriz soruları sık gelmeye başlatınca bende bu konuyu hazırladım.

Bilgisayar >> içine girdiğiniz de burada Bölümlere ayrılmış Diskler veya optik sürücü , flash bellek var ise bunları görebilirsiniz.

sabit disk logo - harddisk logo

 

Burada Gördüğünüz Partition bölümlere bir icon , simge , küçük resim vererek biraz daha güzelleştirebiliriz. Bunun için Hazırlayacağım inf uzantılı bir Dosya ve küçük bir ico resmini ile bunu çözebiliriz.  Bunun bir icon arşivi bulmamız gerekir . Daha önceden hazırladığım Dev İcon Arşivi Konusu size yardımcı olacaktır.

Harddisk , sabit disk , yerel disk , hdd icon simgesini nasıl değiştiririz bunu sizlere hazırladığım bir video ile anlatmaya çalışacağım.

harddisk icon nasıl yapılır

Bir not Not Defteri açıyoruz ve Resimde görüldüğü gibi kodlarımızı yazıyoruz. ve Daha sonra bunu farklı kayıt et diyerek inf dosyası olarak kayıt ediyoruz.

Not : Bazı Antivirüs Programları bu autorun dosyasını virüs olarak görebilir bunun için Antivirüs programlarına izin vermeniz gerekebilir.

Video Anlatım ;

Tags & Etiket ;

harddisk icon değiştirme , sabit disk icon değiştirme , sabit disk simgesini değiştirme , harddisk simgesini nasıl değiştiririz , partition simgesi değiştirme , icon resmi değiştirme , ikon resmi değiştirme , nasıl , nasıl yapılır , icon , simge , logo , arma , değiştir , change , hdd icon change

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın