Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog Nedir & Nasıl Kullanılır?

1.003 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da gelen  mavi tık özelliği ile iletilerinizin okunup okunmadığını öğrene biliyordunuz , Buda ilişkilerin zedelenmesine , güvensizliğe neden oluyordu. Bunun üzerine WhatsDog App uygulaması’da bunun tuzu biberi oldu.

WHATSDOG indir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.secondlemon.whatsdogpremium&hl=tr” adresi üzerinden indirebilirsiniz 

WhatsDog Nedir ?

WhatsDog uygulaması Sevdiğiniz ve takip ettiğiniz kişilerin Whatsapp uygulamasında ne yaptığını takip eden bir uygulamadır. Bu uygulama ne zaman çevrim içi olduğunu ne zamana kadar vakit geçirdiğini istatistik olarak gösteren bir uygulamadır.

WHATSDOG KULLANIMI

WhatsDog Nasıl Kullanılır ?

Bu uygulamayı yüklediğiniz an itibari ile takip ettiğiniz numara ile Online olduğunda haber verir , kaç kişi le yazıştığını ,hangi dakikada kapattığını anlık olarak  istatistik vermeye başlar. Bu uygulama sık reklam içeriği ile can sıksa da sevdiklerinizi takip edebilirsiniz. Gün sonunda bir rapor olarak bildirecektir.

Not : Bu uygulama Sadece Android işlemciler tarafından kullanılmaktadır.

Google Arama Tags & Etiket ;

WhatsDog kullanımı , WhatsDog klavuzu , WhatsDog ne işe yarar , WhatsDog nedir , WhatsDog nasıl kullanılır , WhatsDog indir , WhatsDog yükle , yuva yıkan uygulama , whatsapp entegreli whatsdog

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın