Sponsorlu Bağlantılar

Ram Takınca Reset Atma Sorunu?

1.215 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza ( Pc ) yeni aldığınız bir ram belleği anakart üzerine taktığınızda bilgisayarın kendi kendine resetlemesi veya kullandığınız eski bir bilgisayarın sonradan kendi kendine reset atması sorunu inceleyeceğiz. Bu sorun neden kaynaklıdır ? bunlar üzerinde durarak çözüm yollarını vermeye çalışalım.

ram-bellek montaj

Bilgisayarda iki ram takılı ve ram hatası alıyorsanız bu ramleri tek tek deneyerek arızalı ram olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Bilgisayarınızı tamamen kapatıp ramin birini çıkarın ve tek ram ile çalıştırın eğer sorun hata alıyor veya almıyor iseniz diğerini deneyebilirsiniz.

Sorunu bu şekilde fiziki olarak test ederek deneyebilirsiniz. Bununla birlikte ayrıca memtest 86 programı kurarak bilgisayarınızda arızalı rami tespit edebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Rami takınca bilgisayar reset atıyor , Rami takınca bilgisayar reset atıyor , bozuk ram tespit etme , iki ram takılı reset atıyor , bilgisayar kendi kendine reset atma sorunsalı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın