Sponsorlu Bağlantılar

Quick Launch Buttons Nedir ve Ne İşe Yarar..?

1.094 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden Gelen Sorulardan biride Quick Launch Buttons nedir , Quick Launch Buttons ne işe yarar hakkında olmuştur. Türkçe karşılığı olarak Quick Launch Buttons ” Hızlı Başlatma Düğmesi  dir. Diz üstü Bilgisayarda Yüklü olarak gelen bu program Hızlı Erişim tuşlarını yani FN tuşunu kullanmak üzere yüklenmiştir.

Quick Launch Buttons Nedir ?

Quick Launch Buttons programı Diz üstü bilgisayarların FN Tuşlarını kullanarak Touchpad açma ve kapama için hızlı bir şekilde uyku moduna almak , Ses açma ve kapama ve buna benzer bir çok erişimi sağlamak için kullanmak amacı için yüklenmiştir.

Quick Launch Buttons yazılımı dediğim gibi Klavye Takımı üzerinde mavi Renkli FN tuşu ile birlikte Benim Asus marka bilgisayarımdan örnek verecek olursak Fn + F1 tuşu ( Uyku Modu ) – Fn+F2 ( Wifi Açma / Kapama ) – Fn+F9 ( Touchpad Açma / kapama ) – FN+F10-F11-F12 ( Ses Ayar Düğmeleri ) ve buna benzer bir çok erişimi sağlamak amaçlı yüklenmiş yazılımdır.

Quick Launch Buttons Sorunları ;

Eğer Fn tuşunuz çalışmıyor bu hızlı erişimleri kullanamıyor iseniz Bilgisayarınızın Markasına göre Resmi Web istesine girerek bunu indirmeniz gerekecektir. Birde ipucu olarak Bilgisayarınızı kapatın >> Batarya Sökün >> Power ( Güç ) Düğmesine 30 Saniye kadar basılı tutun >> Batarya Takın > Bilgisayarı yeniden başlatın.

Tags – Etiketler ;

Quick Launch Buttons nedir , Quick Launch Buttons ne işe yarar , Quick Launch Buttons , Fn Tuşları Aktif olmuyor , Quick Launch Buttons indir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın