Sponsorlu Bağlantılar

PlayStation’da Netflix izleme

25 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son günlerde yaşanan malum sebeplerden dolayı eve kapandığımız şu günlerde Netflix kullanıcı sayısı 15,7 milyon olarak yeni kullanıcı sayısına ulaştı. Sizde yeni abone olduğunuzda Netflix planına göre ekran sayısı belirleyerek abone olabiliyorsunuz.

Hesap oluşturacağınız zaman hangi ekranlardan izleyeceğinizi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarda Web’den, akıllı telefonlarda, Konsollardan, Akıllı Tv olarak birçok ekran kullanma şansınız vardır.

Bizim bu konumuzda PlayStation da Netflix nasıl izlenir, bağlantı kurma, tanıtma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız.

PLAYSTATİON’DA NETFLİX İZLEME

Playstation’da Netflix kullanmak için aşağıda vereceğimiz adımları kullanarak sizde izleme fırsatı bulacaksınız.

PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, PlayStation Vita izleme imkanı sunmaktadır. Bunun izlemek için Netflix hesabınıza bağlamak için network yani internete bağlı olduğundan emin olunuz.

Bunun için ilk yapılacak adımları şimdi izlemeye başlayarak PlayStation ile Netflix eşleştirme işlemine hemen başlayalım.

  • PlayStation üzerinden PLAYSTATİON STORE uygulamasını açıyoruz.
  • UYGULAMALAR
  • KEŞFET ( EXPLORE )
  • Buradan NETFLİX uygulamasını bulunuz.
  • Uygulamayı DOWNLOAD ( indir ) ile cihazınıza indiriyoruz.
  • Uygulamayı indirin ve START ile uygulamayı başlatın.
  • Bir Netflix hesabınız var ise hesabınızı bu uygulama üzerinden açabilirsiniz. Eğer bir Netflix hesabınız yoksa bir hesap oluşturabilirsiniz.

Böylece Netflix ayrıcalığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilindiği gibi daha önce bir aylık deneme paketi vermekteydi şimdi bu abonelik sistemini kaldırarak ücretli olarak devam etmektedir.

Kendinize çok kullanıcılı ortaklar bularak veya en düşük plan olan tek ekranlı veya iki ekranlı plan alarak Netflix hesabınızı PlayStation da kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bazı kullanıcılar Ps4 Netflix ücretli mi diye soru sormaktadır. Netflix hesabınız olduğu sürece izlemek için hiçbir ücret ödemesiniz sadece Netflix abonelik ücretini ödemek gerekecektir.

TAVSİYE YAZI; Netflix Yardım ve Destek Hattı

Bu konumuzda Ps4 Netflix nasıl açılır, Netflix PS4 kullanma hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer tüm Netflix sorunları için yardım ve destek link adresinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın