Sponsorlu Bağlantılar

Netflix Profil Kilit Şifre Sıfırlama

30 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Netflix profil kilit parolası nasıl sıfırlanır bu konuda bilgi vereceğiz. Daha önceki konumuzda yeni gelen güncelleme ile çoklu kullanıcılarda profil kilitleme özelliğinin geldiğinden bahsetmiştik.

Birden fazla kullanıcı hesabı açıldığında burada başka profille girilmesinin engellenmesi amaçlı olarak şifreleme yapılmaktadır. Bu nedenle kaybolan, unutulan bu profil şifre sıfırlama için hangi yöntemle yapılmaktadır. Bunu sizlere bu yazımızda vereceğiz.

NETFLİX PROFİL KİLİT PAROLASINI SIFIRLAMA

Önceki konumuzda şifre nasıl oluşturulur hakkında bilgi vermiştik. Şimdi aynı yöntemle Netflix kullanıcı oturumunu açıyoruz.

Girmek istediğiniz şifresini unuttuğunuz kendi profiline giriş yapılması gereken yer şifre unuttum kısmını gereceksiniz. Buradan şifre yenilemek için sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Parola mail adresinize gönderilecektir. Veya hesabı kim oluşturduysa o kişinin açtığını kullanıcı mail adresine gönderilecektir. Böylece kolay adımlarla Netflix Profil Kilit şifresi sıfırlama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

TAVSİYE YAZI; Netflix Sorunları Çözüm Merkezi

Yukarıda Netflix şifre sıfırlama, parola sıfırlama konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın