Sponsorlu Bağlantılar

play store nasıl güncellenir?

1.191 views
Sponsorlu Bağlantılar

Binlerce uygulamayı tek bir yerden indirmek için kullanılan play store mağazası içinde ücretli ve ücretsiz app uygulamaları barındırmaktadır. Android tabanlı cihazlarda kredi kartı bilgileri üzerinden ücretli uygulamaları satın alabileceğiniz gibi ücretsiz olarak diğer app uygulamaları telefon ve tablete rahatlıkla indirebilirsiniz.

play store güncellemesi yapma işlemi konusunda bu işlem nasıl yapılır? sizlere yardım etmeye çalışacağız. Daha önceki konularımızda android uygulamaları store olmadan yüklemeyi anlatmamıştır. Bu konumuzda play store güncelleme hakkında iki yöntem ile anlatmaya çalışacağız.

Play Store Güncelleme Yapma ;

Bazı uygulamalar düzenli çalışırken bir anda sorun yaşatabilir, bunun en temel en başlıca nedeni güncellemeler ile ilgilidir. Sürüm güncellemeleri uygulamalar ve işletim sistemi güncellemeleri nedeniyle uyumsuzluk soru neticesinde çalışmamaktadır.

Play store gücelleme yapma ile eğer bu sorun store’de varda bu sorunu büyük olasılıkla aşabiliriz. Şimdi ilk adım olarak play store nasıl güncellenir? bunu anlatalım.

  • Google Play Store uygulamasını açıyoruz.
  • Uygulamalarım ve Oyunlarım kısmını açıyoruz.
  • Yeni çıkan güncellemesi gelen Tüm Uygulamaları güncellemesini yapabilirsiniz.
  1. Uygulamalar bu şekilde güncellenmesini yapabilirsiniz. Google Play Store güncellemesi yapmaya konusunda ilk önce play store ve diğer uygulamaları kapatınız.
  2. https://www.apkmirror.com/” adresi üzerinden “Arama” kısmından Google Play Store kelimesini aratın.
  3. Bu alanda arama sonuçta ilk çıkan sonuç yeni gelen sürüm güncellemesi olarak geleceği için ilk app dosyasını indireceğiz.
  4. See Available APKs butonu basınız ve güncel dosyayı bilgisayara yükleyin.
  5. Bu indirdiğiniz dosyayı telefona atıyoruz ve play store güncellemesi yapıyoruz.
  6. Eğer Google Play Store güncellemesinde oluşacak sorunlar için telefondan Ayarlar>Güvenlik>Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktif ederek tekrar app dosyasını telefona yüklemeyi deneyiniz.

Konu başında dediğimiz gibi play store olmadan uygulama yükleme konusunda olduğu gibi android tabanlı cihazlarda play store güncellemesi bu şekilde yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın