Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonlar için Play Store Olmadan Program Yükleme

11.890 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazımızda Android telefonlar için Google Play Store kullanmadan nasıl uygulama yükleyebiliriz bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Akıllı telefonlar için yani Android uygulamalar için uygulama yükleye bilmek için Google Play Store’den uygulama yükleriz. Bu uygulamaların uzantısı ( APK ) olan uygulamaları yükleye biliyoruz.

Peki Google Play Store olmadan Başka bir uygulama yükleye bilir miyiz ?  Bunun için telefondan bir kaç ayar yapmak gerekecektir. Google harici olarak korsan yazılım yüklememek için bunu engellemektedir.

Hariç den bir uygulama yükleyebilmek için Bu Engelli kaldırmak gerekecektir. Şimdi Bu engelli nasıl kaldıra biliriz.

Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynakları Yükle  Bu kısımdaki ayarı değiştiriyoruz. Daha sonra Android telefonumuz için Harici olarak İnternet den üzerinden bulacağımız APK uzantılı uygulamaları Cihazımıza atarak yükleyebiliriz

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Android Telefonlar için Play Store Olmadan Program Yükleme (8 Yorum)

Yorum Yaz

  1. playstore olmadan whatsapp indirmek ne kadar doğrudur bilmediğiniz imzasız bir yazılım herşeyin kişisel bilgilerin, kredi kartınızın, telefon rehberi ve notlarınız çalınması demektedir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın