Sponsorlu Bağlantılar

Play Store 495 hatası çözümü

42 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Store, Android kullanıcıları için tüm uygulamaları birden indirme imkânı sunan mobil mağazadır. Ücretli veya ücretsiz Android işletim sistemli telefonlarınıza indirme imkânı sunmaktadır. Android uygulamaları indirebileceğiniz mağazada bazen yazılımsal olarak hatalar doğabilmektedir.

Bu hatalardan biride Play Store 495 Hatası ile karşınıza çıkan uyarı mesajıdır. Bizimde bu yazılımızda Play Store 495 hatası nasıl çözülür, nasıl düzelir bu yazımızda bulabilirsiniz.

GOOGLE PLAY STORE 495 HATASI NASIL ÇÖZÜLÜR

Uygulamaları indirebildiğiniz dev mağazada karşınıza çıkan bu sorunda genel olarak güncelleme hatası nedeniyle görülebilmektedir.

495 Hata mesajı karşınıza çıktığında bu sorunu çözümlemek, düzeltmek için atacağımız adımları şu şekilde sıralamak mümkündür.

Android telefon kullananlar kullanıcıların AYARLAR > UYGULAMA > PLAY STORE ayarını bularak depola kısmında Verileri Sil // Önbelleği Sil bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınızı yeniden başlatınız.

Yukarıda adımlar Play Store 495 sorunu çözümü sağlanacaktır. Sorun düzelmediğinde tekrar şu işlemleri deneyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Ayarlar > Hesaplar adımından Google hesabınızı silerek yeni bir hesapla deneme işlemini gerçekleştiriniz. Play Store 495 probleminde hesaplarda oluşabilecek sorunlar nedeniyle bu şekilde problemler yaşanabilmektedir.

TAVSİYE YAZI; Play Store olmadan uygulama yükleme

Bu yazımızda Google Play Store 495 sorunsalı nasıl çözülür konusunda çözümlemeye çalıştık. Konumuz ile ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak Hata Kodu 495 ile ilgili sorularınızı tarafımıza göndererek destek olmaya çalışacağız. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın