Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop paint bucket tool { boya kovası } kullanımı

33 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda paint bucket tool aracı nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Paint bucket tool bir diğer adıyla kova boyası adı ile anılmaktadır. Bu araç kısayol tuşu ( G ) harfidir. Hızlı bir şekilde açmak için kısayol tuşu kullanabilirsiniz.

BOYA KOVASI KULLANIMI

Paint bucket tool kullanma amacı seçili alanların veya katmanların düz renklerle hızlı bir boyama için kullanılan araçtır.

TAVSİYE VİDEO;

Programı açıyoruz bir çalışma sayfası ( canvas ) ve bir katman açıyoruz. Buradan bir alan seçebilir veya katmanın tümünü araç çubuğunda yer alan color bucket tool aracını açarak seçtiğiniz renge boyayabilirsiniz.

Böylece düz renklerle seçtiğiniz color alanından boyayabilirsiniz. Boyama aracı olarak kova işaretini dokunduğunuz yeri boyayacaktır.

Bu konumuzda paint bucket tool aracı nereden açılır, nasıl kullanılır ne işe yarar konusunda bilgi veremeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın