Sponsorlu Bağlantılar

[ Pen Tool ] photoshop Delete Anchor Point Tool nedir

25 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki konumuzda Add anchor point tool aracı hakkında bilgi vermiştik. Bu yazımızda ise delete anchor point aracı hakkında bahsedeceğiz.

Diğer adıyla Bağlantı noktası silme aracı hakkında nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Program da kullandığımız çizim araçlarında eklediğimiz bağlantı noktalarını tekrar silmek için kullanılan araca bağlantı noktası silme aracı adı verilmektedir. Bu bağlantı noktasını silme aracı nasıl kullanılır hemen bununla ilgili bahsedeceğiz.

PHOTOSHOP BAĞLANTI NOKTASI SİLME

Yeni bir çalışma sayfasında basit bir üçgen veya kare oluşturarak bu işleme başlayalım. Pen tool aracı içinde Delete Anchor point aracı göreceksiniz. Bu araca bir kere faremizle dokunduğumuzda bu aracı aktif edeceğiz.

Çizmiş olduğumuz görselin üzerine bir kere dokun böylece dokunduğunuz bağlantı noktasını silmiş olacaksınız.

Eklediğiniz her bağlantı noktasına dokunmanız halinde bu noktaları silmiş olacaksınız. Birer birer bu noktaları eksiltmiş olacaksınızdır.

Bu yazımızda delete anchor point veya diğer adıyla bağlantı noktası silme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bundan sonraki konumuz olan direct selection tools hakkında bilgi almak için e posta adresi üyemiz olarak bizi takip edebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın