Yazılım

Pdf dosyası android cihazlarda nasıl açılır?

Pdf dosyası android cihazlarda nasıl açılır?

Merhabalar, bu konumuzda android işletim sistemli cihazlarda telefon ya da tablet de pdf dosyası açma konusunda sizlere en çok kullanılan tavsiye edilen programlar nelerdir? Bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

Pdf bir dosya uzantısıdır, pdf dosyaları genelde, makale, kitaplar, dökümanlar veya bir çok belgenin dijital ortamda tutulmasında kullanılan dosya türüdür. İngilizce Portable Document Format baş harflerini alan PDF okunması, düzenlenmesi ve hazırlanması, okunması için kullanılan program olarak Adobe Acrobat Reader programına ihtiyaç vardır.

Android En iyi pdf Açma Uygulaması

Bizim anlatacağımız konuda Android de en iyi pdf okuma uygulamaları hakkında sizlere tavsiye, önereceğimiz yazılımlardan bahsedeceğiz. En iyi pdf okuyucu hani yazılımdır. Tabi ki bunun için sizlere başlık altında vereceğimiz uygulamalar iyi pdf dosyası açabilir ve okuyabilirsiniz.

Mail, WhatsApp ya da diğer yöntemlerle telefona gelen pdf dosyalarını okumak için aşağıdaki yazılımları kullanabilirsiniz.

  • Adobe Acrobat Reader
  • Google Pdf Viewer
  • Pdf Max 4
  • Foxit MobilePDF
  • Polaris Office + PDF Editor
  • Xodo PDF Reader & Editor

Yukarıda ismini verdiğim uygulamalar, android cihazlarda tavsiye edeceğim, önereceğim pdf açma uygulamasıdır. Android pdf açma uygulaması için bir yüzlerce uygulama bulabilirsiniz, bu uygulamaları telefonda, tablet’de kullanabilirsiniz.

android pdf açma apk uygulaması hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Bu konuda sorular, sorunlar için yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tarafımıza gönderim yaparak cevap ve çözüm üretmeye çalışacağız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL