Sponsorlu Bağlantılar

Oppo RX17 Neo format atma nasıl yapılır

68 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Oppo RX17 Neo format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktasına değindikten sonra Oppo RX17 Neo sıfırlama hakkında bilgi vereceğiz.

Oppo RX17 Neo ve diğer işletim sistemli cihazlara genellikle virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi genellikle cihazlara format atılmaktadır.

Oppo RX17 Neo formatlama öncesi cihazınızın tüm yedeğini almayı ihmal etmeyiniz. Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar ve diğer önemli verilerinizi mutlaka yedekleyiniz.

ANDROİD REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Oppo RX17 Neo hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemeleri yaptıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyenin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazınızı sıfırlayın.

OPPO RX17 NEO FORMAT NASIL ATILIR

Oppo RX17 Neo silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk adım cihazın menülerini kullanarak cihazın içindeki tüm bilgileri silelim.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Her şeyi sil bu adımları telefonun içindeki menüleri kullanarak cihazın tüm bilgilerini silerek eski fabrika ayarına geri alabilirsiniz.

OPPO RX17 NEO NASIL SIFIRLANIR

Oppo RX17 Neo fabrika ayarına almak, geri döndürmek için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma getirin
  • Telefonun sesini kısma tuşu + güç tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • English
  • Wipe Data
  • Reboot system now

Yukarıda adımları cihazın sesini açma tuşu ve güç tuşu ile birlikte kullanarak menüleri kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece tüm bilgileri silmek için Oppo RX17 Neo Fabrika ayarına döndürme işlemini kullanabilirsiniz. Bu işlem esnasında işlemi yarıda kesmeyin ve cihaz üzerinden hiçbir parça sökmeyiniz.

Bu konumuzda Oppo RX17 Neo format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakal sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın