Sponsorlu Bağlantılar

Oppo Reno 4 Pro format nasıl atılır

227 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Oppo Reno 4 Pro format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konuya başlamadan önce birkaç önemli bilgi verdikten sonra konumuz Oppo Reno 4 Pro sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgilerimizi aktaracağız.

Telefon, tablet, bilgisayar gibi işletim sistemli cihazlarda genel olarak sıfırlama işlemi virüslerin bulaşması, ikinci el satışı öncesi ve teknik servisi öncesi genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır.

Cihazları sıfırlamadan önce telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, video ve diğer önemli verilerin mutlaka yedeklenmesini tavsiye etmekteyiz.

ANDROİD REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Oppo Reno 4 Pro formatlama işlemi öncesinde yedeklemeyi aldık ve ardından işleme başlamadan cihazın son olarak şarjının %50 seviyesinde olup olmadığını kontrol edeceğiz. Gerektiğinde şarja takılı olarak silme işlemine başlayalım.

OPPO RENO 4 PRO NASIL FORMAT ATILIR

Oppo Reno 4 Pro hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle yapmaya çalışacağız. Bunun için ilk adım telefonun içinde bulunan menüleri kullanacağız.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla  > verileri sıfırla bu adımlarla Oppo Reno 4 Pro silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece ilk gün gibi fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz. Sırada telefonun üzerindeki fiziksel tuşları kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

OPPO RENO 4 PRO NASIL SIFIRLANIR

Oppo Reno 4 Pro fabrika ayarına sıfırlama işlemi için cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

  • Cihazı kapalı konuma alın
  • Cihazın sesini kısma + güç tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • English
  • Wipe Data
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Oppo Reno 4 Pro fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu esnada menüler arasında gezinmek için cihazın sesini açma tuşu ve güç tuşundan yararlanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Sıfırlama esnasında cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin, işlemi yarında kesmeyin. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Bu konumuzda Oppo Reno 4 Pro format nasıl atılır hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın