Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi GSM Operatör adı değiştirme

447 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi telefonlarda kullandığınız telefon hattına ait bildirim çubuğunda görünen operatör adını değiştirme işlemini hakkında bilgi vereceğiz.

Görsel adını değiştirmek için kendi adınızı, sevdiğiniz kişiler veya tuttuğunuz takımın adı ile değiştirerek cihazınıza bir görsellik katabilirsiniz.

Sizde Xiaomi kullanıyorsanız telefonda görsel bir etki sağlamak için aşağıda adımları takip ederek operatör adını değiştirmek için kullanabilirsiniz.

BİLDİRİM ÇUBUĞUNDA OPERATÖR ADINI DEĞİŞTİRME

Kullandığınız telefon operatör adını değiştirmek için aşağıda vereceğimiz adımları kullanarak ismini değiştirelim.

  • Ayarlar
  • Bildirim
  • Bildirim çubuğu
  • Kontrol merkezi & Durum Çubuğu
  • Operatör adını düzenle

Burada “operatör adını düzenle” kısmına giriyoruz. SIM 1 ve SIM 2 kısımlarında yazan Turkcell, Vodafone TR, Turk Telekom yazan yerleri silerek elinizde değiştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Dediğimiz gibi burada değiştirmek tamamen sizin zevkinize kalmış bir durumdur. Xiaomi gizli özelliği olarak da söyleyebiliriz.

Bu konuda Xiaomi operatör adı düzenleme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın