Sponsorlu Bağlantılar

Gmail okundu bilgisi talep etme

106 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Gmail okundu bilgisi isteme konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz. Daha önceki konularımızda OUTLOOK kullananlar için okundu bilgisi iste konusunda anlatımlarımız olmuştu.

Bu yazımızda mail gönderme / alma konusunda çok kullanılan e-posta uygulamalarından olan Gmail de okundu bilgisi hakkında anlatımımız olacaktır. Konumuzu fazla dağıtmadan bu işlemin nasıl yapılacağına dair hemen anlatıma geçeceğiz.

GMAİL OKUNDU BİLGİSİ ALMA

Okundu bilgisi isteme tamamen karşı tarafın cevabına bağlıdır. Bu bilgiyi istemezse vermeyebilir bu nedenle siz talep edebilir bunun cevabını karşı taraf isteğe göre geri dönüş yapmaktadır. Şimdi bu işlemin nasıl olacağına dair hemen başlayalım.

  • Gmail hesabınıza giriş yapınız.
  • Sol tarafta yeni posta oluşturmak için + oluştur butonu basınız.
  • Yeni bir pencere açılacaktır.
  • Burada e-postanızı oluşturun ve sol alt köşede küçük bir üç nokta … ayar göreceksiniz. Buraya giriniz.
  • Burada “okundu bilgisi iste” işaretleyin ve gönderin.

Böylece Pc de gmail kullanıyorsanız gönderdiğiniz mesajlara okundu bilgisi isteyebilirsiniz. Böyle karşı tarafa istediğiniz mailin bir okundu geri bildirimini alabilirsiniz. Tabi bunu karşı taraf izin verdiği sürece alabileceğinizi unutmayın.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuzda okundu bilgisi iste Gmail de nasıl yapılır, nasıl kullanılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz. KOD: 2024 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın