Sponsorlu Bağlantılar

Oppo R17 Pro format atma nasıl yapılır

33 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Oppo R17 Pro format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli ipucu verdikten sonra asıl konumuz olan Oppo R17 Pro sıfırlama işlemini anlatacağız.

Telefonlar olsun bilgisayarlar olsun genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları veya teknik servis, garanti öncesi nedeniyle format atılarak sıfırlanmaktadır.

Telefonun içinde bilgileri, verileri silmeden önce telefonun mutlaka bir yedeğini alınız. Telefonun içinde bulunan notlar, rehber, video ve resimlerin yedeklenmesini tavsiye etmekteyiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Oppo R17 Pro formatlama işlemine başlamadan yedeğini aldınız ve telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Şimdi aşağıda yöntemlerle telefonun nasıl sıfırlanacağına dair bilgimize geçeceğiz.

OPPO R17 PRO NASIL FORMAT ATILIR

Oppo R17 Pro silmek için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu Sıfırla adımlarıyla cihazı ilk gün gibi eski haline geriye alabiliriz. Böylece telefonun içindeki menüleri kullanmak suretiyle cihazın içinde tüm bilgileri silerek eski fabrika ayarına geri alabilirsiniz.

Oppo R17 Pro fabrika ayarına geri almak için bir başka yöntemde telefonun donanım tuşlarını kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

OPPO R17 PRO NASIL SIFIRLANIR

Oppo R17 Pro hard reset atmak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı eski ilk ayarına geriye alacağız.

  • Telefonu kapatın
  • Telefonun ses açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Oppo R17 Pro temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece telefonun içindeki tüm bilgiler silinecektir. Bu işlem sırasında telefonun üzerinden herhangi bir donanım parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin.

TAVSİYE VİDEO;

Oppo R17 Pro format atma işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konumuzda Oppo R17 Pro nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Doğabilecek sorunlar nedeniyle tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak tarafımıza sorular sorabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın