Sponsorlu Bağlantılar

Skype de mesajı geri alma

67 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Skype de mesajları geri alma işleminin diğer adıyla Skype mesajları silme konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında siz takipçilerimize bilgi vereceğiz.

Skype de yanlışla gönderdiğiniz veya gönderdikten sonra o mesajı geri silmeyi düşünebilirsiniz. Eğer sizde Skype de gönderdiğiniz mesajı geri almak istiyor ve bu mesajı kaldırmak istiyorsanız o zaman aşağıda neler yapacağınızı size anlatacağız.

SKYPE GÖNDERİLEN MESAJI GERİ ÇEKME

Skype üzerinden gönderilen bir mesajı geriye almak, silmek için sohbet penceresi içine girerek silinecek mesajın üzerine geliyoruz.

Gönderilen mesajı silmek için attığınız mesajın üzerine geliyoruz ve farenin sağ tuşu ile mesajın üzerinde açtığımızda “kaldır” menüsü gelecektir.

Fare ile mesajı kaldır butona bastığınızda karşınız bir pencere daha açılacaktır. Burada size “mesajı kaldır” şeklinde;

Bu mesajı kaldırmak istediğinizden emin misiniz? Sorusu altında iptal ve kaldır seçeneği ile ne yapmak istediğinizi soracaktır. Buradan kaldır butonu ile Skype de yanlışla atılan mesajı kaldırmak için kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

 

Bu konumuzda skype mesajları silme konusunda nasıl silinir, nasıl kaldırılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

SKYPE YARDIM VE DESTEK HATTI

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorunlarınızı, hatalarınızı ise Skype yardım destek hattı sayfamızdan tarafımıza sorabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın