Sponsorlu Bağlantılar

Oppo R17 format atma nasıl yapılır

35 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Oppo R17 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli ipucu verdikten sonra konumuz olan Oppo R17 sıfırlama işlemini anlatacağız.

Telefonlar veya bilgisayarlar olsun genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları veya teknik servis öncesi nedeniyle format atılarak sıfırlanmaktadır.

Telefonun içinde bilgileri, verileri silmeden önce telefonun mutlaka bir yedeğini alınız. Telefonun içinde bulunan notlar, rehber, video ve resimlerin yedeklenmesini tavsiye etmekteyiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Oppo R17 formatlama işlemine başlamadan yedeğini aldınız ve telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Şimdi aşağıda yöntemlerle telefonun nasıl sıfırlanacağına dair bilgimize geçeceğiz.

OPPO R17 NASIL FORMAT ATILIR

Oppo R17 silmek için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu Sıfırla adımlarıyla cihazı ilk gün gibi eski haline geriye alabiliriz. Böylece telefonun içindeki menüleri kullanmak suretiyle cihazın içinde tüm bilgileri silerek eski fabrika ayarına geri alabilirsiniz.

Oppo R17 fabrika ayarına geri almak için bir başka yöntemde telefonun donanım tuşlarını kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

OPPO R17 NASIL SIFIRLANIR

Oppo R17 hard reset atmak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı eski ilk ayarına geriye alacağız.

  • Telefonu kapatın
  • Telefonun ses açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Oppo R17 temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece telefonun içindeki tüm bilgiler silinecektir. Bu işlem sırasında telefonun üzerinden herhangi bir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin.

TAVSİYE VİDEO;

Oppo R17 format atma işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konumuzda Oppo R17 nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Doğabilecek zararlardan nedeniyle tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak tarafımıza sorular sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın