Sponsorlu Bağlantılar

Oppo A7 format nasıl atılır

16 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Oppo A7 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli noktaya değineceğiz. Ardından Oppo A7 sıfırlama konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış hakkında bilgi vereceğiz.

Virüs, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satış, teknik servis öncesinde genellikle cihazlar sıfırlanmaktadır. Oppo A7 formatlama öncesinde telefonun tüm yedeğini alınız. Video, Fotoğraf, notlar, telefon rehberi ve diğer önemli bilgilerin mutlaka yedeğini alınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Oppo A7 rehber yedeğini yukarıda verdiğimiz yöntemle alarak yedekleyin. Daha sonra telefonu şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Şimdi sıra geldi Oppo A7 hard reset atma konusunda bilgi vermeye.

OPPO A7 NASIL FORMAT ATILIR

Oppo A7 silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Telefonun menü ayarlarından ve telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak cihazı sileceğiz.

Telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı sıfırlayalım. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Sil bu adımlarla cihazın içindeki tüm bilgileri temizleyerek silebiliriz.

 Sıra geldi telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak cihazın içinde tüm bilgileri silerek temizleyelim.

OPPO A7 NASIL SIFIRLANIR

 

Bu yöntemimizde telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştireceğiz. Şimdi bunun için aşağıda adımları takip ederek nasıl yapılıyor inceleyelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Sesi azalt + güç tuşu bu tuşlara birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde tuşlara basma işlemini bitirin
  • English
  • Wipe Data
  • Reboot System Now

Bu menüleri telefonun sesini açma tuşu kullanarak ve güç tuşu kullanarak gelebilirsiniz. Böylece Oppo A7 fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlem sırasında telefonun üzerinden hiçbir şey sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Bu konumuzda Oppo A7 format atma nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın