Sponsorlu Bağlantılar

onedrive nasıl kaldırılır?

1.129 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda onedrive kaldırma işlemi hakkında sizlerden gelen sorularımıza cevaplar vermeye çalışacağız. Sizlerinde bize ulaştırmak istediğiniz sorularınızı soru & cevap sayfamızdan gönderebilirsiniz.

Onedrive, Microsoft tarafından geliştirilmiş çevrimiçi bir dosya depolama ve paylaşma hizmetidir. Windows 10 işletim sisteminde bu özellik bir daha ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Bu konumuzda Windows 10 işletim sistemi üzerinde gelen onedrive özelliğini kapatmak ve kaldırmak isteyen kullanıcılar için şunu söyleyebiliriz. Onedrive özelliği Windows 10 özelliğinde silmez sadece paylaşım özelliğini kapatabilir ve bilgisayar ile eşitleme işlemini durdurabilirsiniz.

Onedrive Nasıl Kaldırılır?

Windows 8.1 ve RT 8.1 Onedrive özelliği bir uygulama özelliği gibi kaldırılmaz bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz. Windows 10 onedrive kaldırmak için aşağıda önergeleri takip edebilirsiniz.

  • Başlat
  • Program Ekle veya Kaldır
  • Onedrive bu alandan kaldırabilirsiniz.

Bu özelliği hiç bir daha görmek istemiyorsanız bilgisayarın başlangıç programlarından da kaldırabilirsiniz. Bunu daha önceki konularımız da başlangıçtan program kaldırma konusunu okuyarak onedrive nasıl kaldırılır? Bunu bu alandan sizde yaparak kurtulabilirsiniz.

Android cihazlarda uygulama olarak kaldırabilirsiniz. Ayarlar > Depolama / Bellek > OneDrive ( Kaldır ) bu adımları takip ederek onedrive kaldırmanız mümkündür. Bu konumuzda onedrive silme, onedrive nasıl kaldırılır Windows 10 gibi konularda sizlere destek vermeye çalıştık.

Bu konu hakkında sorular için sayfamızın altında yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan onedrive silme veya diğer sorunlarınız için tarafımıza soruları gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın