Pos iletişim hatası 33

6.056 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ilginç bir pos hatası olan hata-1( 327 ) iletişim hatası 33 sorunu ve bununla ilgili çözüm yolu nedir? Bununla ilgili olarak şu şekilde hata alınması mümkündür.

Pos çekmek için kartı taktığınız da gün sonu alın uyarı ile gün sonu almaya çalıştığınızda sürekli “Günsonu yapılamadı” tekrar deneyiniz Mesajı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Vakıf, Halk, İşbank, Garanti, Akbank, Fiba, Finans, Kuveyt ve diğer bankalarda sorun aynı gelişmektedir. Bununla ilgili olarak bu sorun nasıl çözülür?

Günsonu Yapılamadı

Bunun için bulunduğunuz bankanın pos destek hattını aramanız gerekecektir. Operatör Sistem ayarları üzerinden sorunun çözümü olacağı için işyeri ve üyelik bilgileriniz ile işlem yapılacağı ve size verecekleri şifreler ile çözüm sağlayacaksınız.

İletişim hatası 33 çözümü için bankanızı pos arıza aramanız gerektiğinde arıza kaydı bırakarak değişim yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Bu konuda sorular için yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızı kullanarak tüm sorunlarınızı, sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın