Sponsorlu Bağlantılar

Okunamayan Cd & Dvd Veri Nasıl Kurtarılır?

1.665 views
Sponsorlu Bağlantılar

vazgeçilmez veri saklama , yedek alma ve müzik dinlemek veya filmleri izlemek için kullandığımız media ürünlerinden biri olan cd ve dvd en başlı tehlike içerin düşmanı üzerinde oluşan çizikler dir. Cd veya Dvd üzerinde oluşan deforme veya çizik o verinin üzerine geldiğinde onamasıdır.

cd sakladığınız verileri korumak için çizilmesini önlemeniz gerekecektir. Peki cd , dvd çizildi ve içindeki bilgiyi nasıl kurtaracağız? Çizilmiş cd içindeki bilgileri kurtarmak için bunu program yardımı ile kurtarmak gerekeceğini söyleyelim.

Optik sürücüye taktığınız cd ve dvd içindeki bilgileri okuyamadığı için istediğiniz bilgi ve verileri almak için kullanacağımız program olarak “Roadkil’s Unstoppable Coppier” kullanabiliriz. tabiki kurtarma imkanı veriyor ama hiç bir zaman yüzde yüz % bir sonuç için garanti vermeyelim.

Bunun çalışma mantığı şu şekilde cd , dvd üzerindeki verileri okuyarak topluyor ve tamir ediyor bu şekilde bir mantık ile çalışarak bilgileri kurtarmaya çalışıyor.

Roadkil's Unstoppable Copier veri kurtarma

 

Kendi alanında en iyi veri kurtarma programı olarak kullanabileceğiniz “Roadkil’s Unstoppable Copier” ile okunamayan cd ve dvd üzerinden bilgileri kurtarabilirsiniz.

Roadkil’s Unstoppable Copier Nasıl Kullanılır?

kullanması kolay programda yapmanız gereken şey , programı çalıştırın > Kaynak > Gözat kısmından optik sürücüye takılı cd veya dvd seçiyoruz genelde e: sürücüsünde bulunmaktadır. Daha Sonra optik sürücü içinde bulunan cd , dvd içindeki bilgileri kayıt edeceği yeri seçeceğiniz Hedef kısmından nereye kayıt edeceğiniz yeri yani bilgisayar harddisk bir bölümü seçebilirsiniz. Daha sonra Kopyala yazan yeri kullanarak cd içinde veriyi kurtarmaya başlayabilirsiniz.

Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır? Hemen Öğren.!

Arama Tags & Etiket ;

çizilmiş cd veri kurtarma , çizik dvdden veri kurtarma , cd’den bilgiler alınır , çizilmiş cd , çizilmiş dvd , nasıl bilgiler kurtarılır , cd veri kurtarma programı , cd üzerinden verileri alma , bilgiler nasıl kurtarılır , bilgi kurtarma , veri kurtarma , windows 10 , windows 7 , çizilmiş cd leri kurtarma , çizilmiş dvd kurtarma programı , çizilmiş dvd okutma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın