Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Kullandığınız Müzik Çalar Nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar iş yaparken veya eğlence amaçlı müzik dinlemek için bir media çalara ihtiyaç vardır. Sizin bilgisayarda kullandığınız hangi müzik çalar kullanıyorsunuz ? bununla ilgili olarak sizler için derlediğim müzik çalar tavsiye listelerini aşağıda sıraladım peki siz hangi müzik çalar ile şarkılarınızı dinliyorsunuz ?

winamp

Winamp ;

en popüler müzik oynayıcı olan bu program bir ara fişi çekilmişti fakat yeniden sahiplenmesi ile yavaş yavaş popülerliğini yine ön plana çıkardır. .mp3 , .wav , .mıd , .mod  ve diğer uzantılı media ürünlerini rahatlıkla çalabilmektedir.

Winamp’da Ses Ritmine Göre Klavye Işıkları Yansın..

itunes ile zil sesi hazırlama

iTunes ;

eğer mac bilgisayar kullanıyorsanız veya itunes windows tabanlı bilgisayarlara kurduğunuzda müzik çalar olarak bu programı ayarlayabilirsiniz.

Jetaudio ;

Müzik oynatıcı alanında ismini duyabilirsiniz. Müzik dinlemekten daha fazlasını yapabileceğiniz bu program ile dilendiğiniz müzik , şarkılara efekt ekleyebilirsiniz.

Windows Media Player ;

Windows işletim sistemi üzerinde kurulu olarak gelmektedir. Müzik ve video bununla oynatabilirsiniz. Dijital medya koleksiyonlarını düzenleyebilirsiniz.

AIMP3 ;

Rusya menşei ve oldukça popüler bir müzik ve video oynatıcısı , eklentiler ile müziğin keyfini çıkartabileceğiniz mükemmel bir program olarak sizde kullanabilirsiniz.

Gom Player ;

Gretech Online Movie Player , ücretsiz olarak kullanabileceğiniz , ses ve görüntü oynatıcı olarak söyleyebiliriz. İnternet üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

VLC Media Player ;

çoklu dosya uzantılarını destekleyen açık kaynak kodlu bir müzik ve video destekleyen programdır. Açık kaynaklı bir oynatıcı olarak bu program ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

en iyi popüler müzik çalar programı , en iyi müzik oynatıcı , en iyi müzik çalar , popüler ses oynatıcısı , tavsiye edilen en iyi media oynatıcısı , hangi müzik çalar iyi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın