Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Kullandığınız Müzik Çalar Nelerdir?

1.360 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar iş yaparken veya eğlence amaçlı müzik dinlemek için bir media çalara ihtiyaç vardır. Sizin bilgisayarda kullandığınız hangi müzik çalar kullanıyorsunuz ? bununla ilgili olarak sizler için derlediğim müzik çalar tavsiye listelerini aşağıda sıraladım peki siz hangi müzik çalar ile şarkılarınızı dinliyorsunuz ?

winamp

Winamp ;

en popüler müzik oynayıcı olan bu program bir ara fişi çekilmişti fakat yeniden sahiplenmesi ile yavaş yavaş popülerliğini yine ön plana çıkardır. .mp3 , .wav , .mıd , .mod  ve diğer uzantılı media ürünlerini rahatlıkla çalabilmektedir.

Winamp’da Ses Ritmine Göre Klavye Işıkları Yansın..

itunes ile zil sesi hazırlama

iTunes ;

eğer mac bilgisayar kullanıyorsanız veya itunes windows tabanlı bilgisayarlara kurduğunuzda müzik çalar olarak bu programı ayarlayabilirsiniz.

Jetaudio ;

Müzik oynatıcı alanında ismini duyabilirsiniz. Müzik dinlemekten daha fazlasını yapabileceğiniz bu program ile dilendiğiniz müzik , şarkılara efekt ekleyebilirsiniz.

Windows Media Player ;

Windows işletim sistemi üzerinde kurulu olarak gelmektedir. Müzik ve video bununla oynatabilirsiniz. Dijital medya koleksiyonlarını düzenleyebilirsiniz.

AIMP3 ;

Rusya menşei ve oldukça popüler bir müzik ve video oynatıcısı , eklentiler ile müziğin keyfini çıkartabileceğiniz mükemmel bir program olarak sizde kullanabilirsiniz.

Gom Player ;

Gretech Online Movie Player , ücretsiz olarak kullanabileceğiniz , ses ve görüntü oynatıcı olarak söyleyebiliriz. İnternet üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

VLC Media Player ;

çoklu dosya uzantılarını destekleyen açık kaynak kodlu bir müzik ve video destekleyen programdır. Açık kaynaklı bir oynatıcı olarak bu program ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

en iyi popüler müzik çalar programı , en iyi müzik oynatıcı , en iyi müzik çalar , popüler ses oynatıcısı , tavsiye edilen en iyi media oynatıcısı , hangi müzik çalar iyi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın