Sponsorlu Bağlantılar

ods dosyası excel’de nasıl açılır?

594 views
Sponsorlu Bağlantılar

Ods dosyası daha önce nasıl açılır konusu üzerine sizlere bilgi vermeye çalışmıştık, bilmeyenler için ods dosyası nedir, bunun hakkında kısa tekrar bilgi vermek istiyorum ve ods dosyası excelde nasıl açılır? bunu sizlerle paylaşalım.

OpenOffice.org Calc ve google belgeler gibi bazı elektronik tablolar kullanılan OpenDocument Elektronik Tablo (.ods) dosyası biçiminde açabilir veya kaydedilebilir. opendocument elektronik tablo dosya kayıt uzantısı da diyebilir. Bu konumuzda .ods uzantılı dosyalar excelde açma hakkında bilgi aktaralım.

ODS DOSYASI EXCELDE AÇMA 

ods uzantılı dosyayı excelde açmak için Dosya > Aç > Bilgisayar > Gözat bu adımları takip ediyoruz bu adımlarda ods uzantılı dosyayı bulmak için dosya adı türünü opendocument elektronik tablo olarak değiştiriyoruz. Ardından ods dosyayı excel ile açabiliriz.

Arama Tags & Etiket ;

ods dosyasını excelde açma, .ods uzantılı dosyayı excelde açmak, opendocument elektronik tablosu excelde nasıl açılır, ods belgesi excelde nasıl açılır, microsoft office excel,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın