Sponsorlu Bağlantılar

.ppt uzantılı dosya nasıl açılır?

3.548 views
Sponsorlu Bağlantılar

ppt uzantılı dosya, PowerPoint slayt gösterimi için hazırlanan belgelerin kayıt uzantılı dosyalara verilen isimdir. PowerPoint dosyası uzantısı olarak ppt uzantılı dosya olarak kayıt edilmektedir.

PPT uzantılı dosyalar okulda, iş yeri veya herhangi bir yerde sunum hazırlamak için kullanabileceği gibi bu dosyaları İnternet ortamından indirerek açıp kullanılabilmektedir. ptt uzantılı dosya açmak için hangi yazılıma ihtiyaç duyulur , hangi program gereklidir?

ppt dosya açma ;

Bilgisayarda ppt dosya açmak için kullanılacak program Microsoft Office PowerPoint yazılımı olması gerekmektedir. Eğer ki bu yazılım bilgisayarda yüklü değilse ptt dosyaları açamazsınız, sunum için hazırlanan bu dosyalarda yazılım ücreti biraz maliyetli olacağı için Open Office yazılımı’da işinizi görecektir.

ppt dosya açma programı için bu iki yazılım işinizi görecektir. ptt uzantılı dosya hazırlamak için, slayt gösterimleri oluşturarak farklı kayıt ile sunum dosyası şeklinde kayıt etmeniz yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın