Sponsorlu Bağlantılar

odnoklassniki.ru { ok.ru } videoları nasıl indirilir?

570 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda siz takipçilerimize ok.ru video indirme işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız.

Daha önceki konularımızda vk video nasıl indirilir bunu siz takipçilerimize daha önceki konularımızdavermiştik. Bu konumuzda Rusya’nın popüler sosyal ağlarından biri olan odnoklassniki. ru üzerinde beğendiğiniz videoları nasıl indirileceğine dair bilgi vereceğiz.

45 milyondan fazla üyesi olan ve günlük 10 milyonun üzerinde tekil ziyaretçisi olan bu sosyal ağ üzerinde beğendiğiniz, hoşunuza gidenvideoları indirerek arşivlemek isteyebilirsiniz.

Bunun için bizde üye olduğunuz veya bir şekilde gördüğünüz hoşunuza giden videoları indirebilmek için aşağıda sizlere vereceğimiz adımları takip ederek kolaylıkla indirebilirsiniz.

PROGRAMSIZ OK.RUVİDEO İNDİRME

Hiçbir download indirme programına ihtiyaç duymadan programsız ok.ru videosunu indirmekiçin hızlı bir internete ihtiyaç olacaktır.

Burada bize ihtiyaç olan video’nun bağlantı link adresigerekmektedir. Bağlantı adresini alabilmek için oynattığınız video üzerinegelerek faremizle sağ tuşuna bastığınızda “videobağlantı” adresini açtığınızda yukarıda örnek resimde olduğu gibi çıkmaktadır. Bu link adresi https://ok.ru/video/1234567”gibi çıktığını düşünelim.

Burada sizin yapacağınız https://m.ok.ru/video/1234567” m. Yani mobil bağlantı şeklinde açacağız. Sizde yukarıda linklerde gördüğünüz gibi yaparak mobil cihaz da gösterir gibi açacaksınız.

Bu açtığınız video açtığınızda tekrar fare ile videonun üzerine gelerek sağ tuş ile video kaydet şeklinde yaptığınızda video bilgisayara indirebilirsiniz.

Ben bunlarla uğraşamam arkadaş diyorsanız ok.ru video download online yani web site üzerinden indirebilirsiniz.

Yukarıda video link adresini kopyaladınız ve “https://9xbuddy.app/sites/ok-ru” adresi üzerinden video link adresini “paste theok-ru video url you want to download” yazan yere yapıştırın ve “download” butonuna bastığınız da video indirebilirsiniz.

Tavsiye Yazı; facebook video indirme programsız 2019

Yukarıda iki farklı yöntemle ok.ru video indirme 2019 yılı içinde geçerliliğini korumaktadır. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın