Sponsorlu Bağlantılar

Nvidia GeForce 320.18 WHQL sürücüsünü kullanıma sunuldu

345 views
Sponsorlu Bağlantılar

 

Nvidia ekran kartları için WHQL sertifikasına sahip GeForce 320.18 sürücüsü kullanıma sunuldu. GeForce serisi modern ekran kartlarının tamamı ile uyumlu olan yeni sürücü belli oyunlar için hatırı sayılır performans kazanımları vaad ediyor. Nvidia’nın yaptığı açıklamaya göre Tomb Raider için %20’ye, Dirt Showdown için %20’ye, Metro: Last Light için %10’a, Bioshock Infinte için %5’e varan oranda performans artışı yeni sürücü ile birlikte elde edilebiliyor.

Yeni sürücü aynı zamanda Metro: Last Light, Dead Island: Riptide, D&D: Neverwinter ve Star Trek: The Videogame gibi oyunlarda yaşanan performans odaklı sorunları da çözüyor. GeForce 320.18 WHQL sürücüsü ile birlikte Call of Juarez: Gunslinger, Dead Island: Riptide, Dungeons & Dragons: Neverwinter, Euro Truck Simulator 2, Far Cry 3: Blood Dragon, GRID 2, Remember Me, Natural Selection 2, Resident Evil 6, ve TrackMania² Canyon gibi oyunlar için birden fazla ekran kartı kullanan sistemlere yönelik SLI profilleri de ekleniyor.

Kaynak ” DonanımHaber “”

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın