Sponsorlu Bağlantılar

Google Channel Intelligence Şirketini Satın Aldı

245 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet devi Google markaların ve perakendecileri e-ticaret satışlarını arttırması üzerine çalışan Channel Intelligence şirketini satın aldı.

10 yılı aşkın süredir alanında faaliyet gösteren ve satıcı ile müşterileri buluşturma üzerine çalışan Channel Intelligence 125 milyon dolar karşılığında satın alındı. Yapılan satın alma ile Google Shopping deneyimini ileri taşımayı hedefleyen Google, daha önce birlikte çalıştığı bir şirketi kendi bünyesine katarak daha sağlam adımlar atacak gibi görünüyor.

Google Shopping’in başlangıcından bu yana Google’ın çözüm ortaklarından olan Channel Intelligence, tedarikçilere fark web sayfalarındaki ürünlerini pazarlama ve yönetim konusunda çözümler sunan hizmetler sağlıyor. Bundan sonraki süreçte sadece Google ile çalışacak olan, yeni altyapının satıcılara daha iyi yönetim ve pazarlama araçları sunacağı değerlendiriliyor.

Konu ile ilgili olarak Google tarafından yapılan açıklamada ise Google’ın yapılan satın alma ile müşterilere zaman kazandıracak ve tasarruf sağlayacak alışveriş deneyimleri sunulması hedeflediği belirtiliyor. Kaynak ” bebga “

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın