Sponsorlu Bağlantılar

Numaranızı Avea’ya Taşımanız İçin 3 Neden!

839 views
Sponsorlu Bağlantılar

Numara Taşımak

2007 yılında oluşturulan ‘Numara Taşınabilirliği Yönetmeliği’ ile birlikte numara taşıma dönemi başlamıştı. Bu yönetmelik sayesinde numaramızı değiştirmeden operatörünüzü değiştirebilir olduk. Numara taşıma yönetmeliği ilk çıktığı zamanlarda operatörler müşteri kazanmak adına fazlası ile reklam yaptı ve halkımız bu sayede bilgilendi. İlk dönemlerde çok fazla numara taşıma işlemi yapılmıyordu, çünkü insanlar numara karışıklığı oluşabileceği için sisteme soğuk bakıyorlardı. Ancak günümüzde numara taşıma işlemi epey bir yaygınlaştı.

Operatörler, numarasını taşıyıp kendi hizmetlerinden faydalanmaya başlayan müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Özellikle Avea’nın yeni müşterileri için oluşturduğu kampanyalar tüketicinin dikkatini çekiyor. Bir kaç kaynakta belirtilen bilgiye göre 2015 yılında en fazla Avea‘ya numara taşıma işlemi yapılmış.

Peki insanların neden Avea’yı tercih ettiğini merak etmiyormusunuz?

 

Uygun Fiyata Tarife ve Paketler Avea’da

Avea’nın tarife ve paketleri diğer operatörlere göre çok daha hesaplı. Hem faturalı hemde faturasız müşteri için onlarca paket ve tarife çeşitleri bulunuyor. Özellikle numarasını Avea’ya taşıyanlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyorlar. İnternet paketleri ceploji.com” adresinden bulabilirsiniz. ve konuşma paketleri diğer operatörlere göre Avea’da daha ucuz.

 

Avea’nın Sınırsız Konuşma İçerek Paketleri Bulunuyor!

Müşterileri için her zaman daha fazlasını verip daha fazla memnuniyet isteyen Avea bazı paketlerinde sınırsız konuşma imkanı sağlıyor.

 

Ücretli/Ücretsiz Servisleri İle Avea’da İşiniz Kolaylaşsın

Oparetörler arasında en fazla servis çeşitliliği Avea’da bulunuyor. Spor haberleri servisinden tutun, anne oluyorun servisine kadar çeşitli servisleri bulunuyor.

Numaranızı Avea’ya taşıyıp, uygun fiyatlı Avea paketleri “ceploji.com” adresinden bulabilirsiniz. ile bol bol konuşun, mesajlaşın ve internet gezintisi yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın