Sponsorlu Bağlantılar

Nokia 8.1 format nasıl atılır

33 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Nokia 8.1 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağı. Nokia 8.1 sıfırlama öncesinde birkaç ipucu vereceğiz ardından nasıl sıfırlanır, nasıl format atılır hakkında bilgimizi aktaracağız.

Nokia 8.1 formatlama işlemi tablet, akıllı telefonlar, bilgisayar ve diğer işletim sistemine sahip cihazlarda genel olarak virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi cihazlar formatlanmaktadır.

Nokia 8.1 hard reset atma öncesinde cihazınızın mutlaka bir yedeğini alınız, telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve diğer önemli verilerinizi mutlaka yedekleyiniz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Nokia 8.1 silme işlemi öncesinde yedekleme yaptık ve ardından cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz, gerektiğinde şarja takılı olarak cihazınızı sıfırlayın.

Nokia 8.1 NASIL FORMAT ATILIR

Nokia 8.1 fabrika ayarına geri almak için iki farklı yöntem ile gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem cihazın içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı sıfırlayalım.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Sıfırla bu adımları takip ederek cihazınızı sıfırlayarak tüm verileri eski ayarına geri alabilirsiniz. Böylece tüm bilgiler temizlenmiş olacaktır.

Diğer yöntem ise cihazın fiziksel tuşlarını kullanarak cihazı eski ayarına geri alabilirsiniz. Bunun için aşağıda adımları takip ederek gerçekleştirelim.

Nokia 8.1 NASIL SIFIRLANIR

Nokia 8.1 fabrika ayarına geri döndürmek için cihazın üzerinde fiziksel tuşları kullanarak eski ayarına geri alalım.

  • Telefonu kapalı konuma getirelim.
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte bu tuşlara basalım.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutalım
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirelim.
  • Wipe Data All
  • Reboot

Bu adımları cihazınızın sesini kısma tuşu yardımı ile ve güç tuşu kullanarak seçebilirsiniz.Nokia 8.1 fabrika ayarına sıfırlama işlemi sırasında cihazınızın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu yazımızda Nokia 8.1 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın