Sponsorlu Bağlantılar

Nokia 7.1 format nasıl atılır

23 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Nokia 7.1 formatlama konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız.

Nokia 7.1 sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra asıl konumuz Nokia 7.1 format atma işlemine başlayacağız.

Telefon veya bilgisayarlara virüslerin bulaşması, donmalar, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları veya teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır.

Nokia 7.1 hard reset atma öncesinde telefonun içinde bulunan videolar, resimler, notlar, telefon rehberi ve diğer gerekli notların yedeğini mutlaka alınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Nokia 7.1 silmek için iki farklı yöntem ile cihaz nasıl silinir bununla ilgili olarak aşağıda vereceğimiz ipuçlarından yola çıkarak sizde cihazınızın içinden tüm bilgileri silebilirsiniz.

NOKİA 7.1 NASIL FORMAT ATILIR

Nokia 7.1 temizlemek için telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazın içindeki tüm bilgileri sileceğiz.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarını Sıfırla > Telefonu sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içindeki bilgileri silerek fabrikadan çıktığı ilk gün gibi ayarlara geri alabilirsiniz. Birde telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

NOKİA 7.1 NASIL SIFIRLANIR

Telefonun üzerinde bulunan fiziksel donanım tuşlarını kullanarak cihazın içindeki bütün bilgileri silmek içinde kullanabilirsiniz.

  • Telefonu kapatın
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde tuşa basma işlemini bitirin.
  • Kurtarma Modu ( Recovery )
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ile birlikte gelerek güç düğmesini kullanarak menülere gelebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Nokia 7.1 fabrika ayarına geri alma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Doğabilecek sorunlar nedeniyle tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak tarafımıza sorular sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın