Sponsorlu Bağlantılar

Oppo F9 format atma nasıl yapılır

29 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Oppo F9 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli ipucu verdikten sonra asıl konumuz olan Oppo F9 sıfırlama işlemini anlatacağız.

Telefonlar olsun bilgisayarlar olsun genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları veya teknik servis öncesi nedeniyle format atılarak sıfırlanmaktadır.

Telefonun içinde bilgileri, verileri silmeden önce telefonun mutlaka bir yedeğini alınız. Telefonun içinde bulunan notlar, rehber, video ve resimlerin yedeklenmesini tavsiye etmekteyiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Oppo F9 formatlama işlemine başlamadan yedeğini aldınız ve telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Şimdi aşağıda yöntemlerle telefonun nasıl sıfırlanacağına dair bilgimize geçeceğiz.

OPPO F9 NASIL FORMAT ATILIR

Oppo F9 silmek için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Telefonu Sıfırla adımlarıyla cihazı ilk gün gibi eski haline geriye alabiliriz. Böylece telefonun içindeki menüleri kullanmak suretiyle cihazın içinde tüm bilgileri silerek eski fabrika ayarına geri alabilirsiniz.

Oppo F9 fabrika ayarına geri almak için bir başka yöntemde telefonun donanım tuşlarını kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

OPPO F9 NASIL SIFIRLANIR

Oppo F9 hard reset atmak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı eski ilk ayarına geriye alacağız.

  • Telefonu kapatın
  • Telefonun ses kısma tuşu kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Oppo F9 temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece telefonun içindeki tüm bilgiler silinecektir. Bu işlem sırasında telefonun üzerinden herhangi bir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin.

TAVSİYE VİDEO;

Oppo F9 format atma işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konumuzda Oppo F9 nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Doğabilecek sorunlar nedeniyle tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak tarafımıza sorular sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın