Sponsorlu Bağlantılar

Nokia 3.1 Plus format nasıl atılır

54 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Nokia 3.1 Plus formatlama konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız.

Nokia 3.1 Plus sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra asıl konumuz Nokia 3.1 Plus format atma işlemine başlayacağız.

Telefon veya bilgisayarlara virüslerin bulaşması, donmalar, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları veya teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır.

Nokia 3.1 Plus hard reset atma öncesinde telefonun içinde bulunan videolar, resimler, notlar, telefon rehberi ve diğer gerekli notların yedeğini mutlaka alınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

vereceğimiz ipuçlarından yola çıkarak sizde cihazınızın içinden tüm bilgileri silebilirsiniz.

NOKİA 3.1 PLUS NASIL FORMAT ATILIR

Nokia 3.1 Plus temizlemek için telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazın içindeki tüm bilgileri sileceğiz.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarını Sıfırla > Telefonu sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içindeki bilgileri silerek fabrikadan çıktığı ilk gün gibi ayarlara geri alabilirsiniz. Birde telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

NOKİA 3.1 PLUS NASIL SIFIRLANIR

Telefonun üzerinde bulunan fiziksel donanım tuşlarını kullanarak cihazın içindeki bütün bilgileri silmek içinde kullanabilirsiniz.

  • Telefonu kapatın
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde tuşa basma işlemini bitirin.
  • Kurtarma Modu ( Recovery )
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ile birlikte gelerek güç düğmesini kullanarak menülere gelebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Nokia 3.1 Plus fabrika ayarına geri alma konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Doğabilecek sorunlar nedeniyle tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak tarafımıza sorular sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın