Sponsorlu Bağlantılar

Netflix yeni profil nasıl eklenir

737 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Netflix profil ekleme konusunda var olan açılmış bir Netflix hesabında yeni profil oluşturma konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vereceğiz.

Birçok kullanıcı ortak bir araya gelerek Netflix paketleri satın almaktadır. Böyle olunca ortak açılan hesaplarda herkesin birer ayrı Netflix profil hesabı oluşturulmaktadır.

İzleyicilerin ayrı deneyimleri olduğu için Netflix de film önerilerini, dizi önerilerini izlenen profil hesaplarındaki videolara göre ayrı ayrı önermektedir.

Sizde Netflix hesabınızda yeni bir profil oluşturmak, hesap açmak istiyorsanız o zaman aşağıda yönergeleri izleyerek Netflix profil hesabı açmak için başlayabilirsiniz.

NETFLİX PROFİL EKLE

Netflix kullanıcı adı ve parola ile Netflix hesabınıza giriş yapıyoruz. Daha sonra hesabınıza giriş yaptıktan sonra Sağ Üst köşede Profillerin olduğu alana giriyoruz. Profil Yönetimi kısmına giriyoruz. Buradan bulamayanlar için “https://www.netflix.com/profiles/manage” adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Bu kısımda daha önceden açılmış ama hesap ve diğer ek hesapları görebilirsiniz. Şimdi bu alandan yeni PROFİL EKLE butonu ile hesap ekleyeceğiz.

Bu alandan YENİ PROFİL EKLE butona basıyoruz. Bu alanda size kullanıcı adı girmenizi sağlayacak ayrıca profil çocuk hesabı ise kutucuğu işaretlemeyi unutmayın.

Böylece yeni bir kullanıcı oluşturmuş olacaksınız. Yeni oluşturulacak hesabı sonrasında yine hesap yönetimi sekmesinde düzenleyebilirsiniz.

Netflix de yeni profil açmak oldukça kolay bir adımdır. Ayrıca yine profil yönetimi altında bu açılan kullanıcı hesabını silmeniz de çok kolaydır.

Bu konumuzda Netflix kullanıcı ekleme, Netflix profil ekleme işlemi nasıl açılır, nasıl oluşturulur konusunda bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE YAZI; Netflix yardım ve destek hattı

Netflix ile ilgili sorularınız, sorun ve hatalarınız için destek sayfamızı kullanarak size ücretsiz olarak destek vermeye hazırız.

Bu konumuzla alakalı sorularınız var ise sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın